Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiIkona - Studentský parlament
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 283 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2019/2020 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Volejbalový turnaj k 275. výročí založení GHB
13. 06. 2010 (2100 přečtení) | Autor: Mgr. Gabriela Kučírková | Rubrika: Oslavy 275. výročí GHB |
Tiskni článek Sdílej!

Volejbal patří na naší škole mezi sporty číslo jedna. Výsledky, které už mnoho let ukazují na kvalitní družstva z Gymnázia Havlíčkův Brod, mluví za vše. Hlavně díky volejbalovému zázemí v Havlíčkově Brodě (TJ Jiskra) škola v současné době disponuje hráčkami, které se letos umístily na třetím místě v celorepublikovém finále středních škol (viz. níže přiložené foto). Pokračují tak v úspěšné tradici našich volejbalistek, které v roce 2000 vybojovaly druhé místo na republikovém finále v Příbrami (viz níže přiložené foto). Mezi nesčetné úspěchy minulých let patří i účast studentek v celostátním kole v Třeboni. 

Volejbalový turnaj pořádaný k výročí založení naší školy by tedy mohl slibovat opravdu velmi kvalitní a nevšední sportovní zážitek. Máte-li chuť dobře si zasportovat a oslavit tak s námi tyto „narozeniny“, neváhejte a přihlaste se na turnaj smíšených družstev, který se koná 25.9.2010 v prostorách, které všichni tak dobře známe (podle počtu přihlášených družstev bude upřesněno místo konání a systém soutěže). Přijïte zavzpomínat na školní léta a zároveň změřit svoje síly se současnými „mláïaty“. Celou akci bude provázet doprovodný program, který vám odhalí, zda se prostory školy, kterou jste tolik let navštěvovali změnily, a nebo vás místa nostalgicky vrátí do školních let přesně tak, jak si je pamatujete.

Kompletní informace o volejbalovém turnaji smíšených družstev najdete zde. Kontaktujte nás prosím co nejdříve, abychom mohli dle účasti začít s přípravami.

 

Těšíme se, že společně strávíme neopakovatelné chvíle při nevšedním sportovním zážitku.
 svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara