Tradiční Majáles se po roce opět vrací!
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Tradiční Majáles se po roce opět vrací!
01. 05. 2018 (1881 přečtení) | Autor: Předseda Studentského parlamentu | Rubrika: Kultura |
Tiskni článek Sdílej!

Poznamenejte si v kalendáři pátek 18. 5. a sobotu 19. 5., náměstí spolu s dalšími místy v Havlíčkově Brodě totiž ožije díky hudbě, tanci a umění.

V pátek se můžete těšit na obří akční malbu, facepainting, ukázku landartu, divadelní představení Divadýlka Mrak nebo třeba velký ohňostroj!

Sobotní odpoledne se pak ponese ve znamení hudby, na jevišti se objeví kapely Za Notou, Deterze, Like-It, Trocha Klidu a Vosa Rock. K vidění bude mimo jiné také prvotřídní divadelní počin Nahatý Shakespeare v podání divadla Tramtárie a proběhne i tradiční soutěž o krále a královnu Majálesu. Nebude samozřejmě chybět možnost občerstvení pro dospělé i děti.

V sobotu ve 22:00 pak odstartuje afterparty v Klubu OKO, kde si hlavní slovo na stagi postupně předají DJ Zahy, JustKoubis, DJ Fíďa a DROPERZ.

Určitě neváhejte a dorazte, nudit se rozhodně nebudete!


 Akci podpořili:

Technocon, Engeser, Amikon.cz, VKS Pohledští Dvořáci, Fabrika, Bohemia poisson, Ing. Josef Křenek, Hotel Slunce, ITVOZ - Jiří Choutka, Amylon, AZ servis HB, B-TECH, Křehlík Petr, Tomáš Zmek, Studijní centrum BASIC, Pension STARR, Ekma HB, Jihlavský radniční právovárečský pivovar a. s., Pivovar Kozlíček, Minipivovar Pacov, Pivovar Trilobit a v neposlední řadě město Havlíčkův Brod.

Všem sponzorům děkujeme!

Program


svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara