Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 284 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2020/2021 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Tradiční Majáles se po roce opět vrací!
01. 05. 2018 (1235 přečtení) | Autor: Předseda Studentského parlamentu | Rubrika: Kultura |
Tiskni článek Sdílej!

Poznamenejte si v kalendáři pátek 18. 5. a sobotu 19. 5., náměstí spolu s dalšími místy v Havlíčkově Brodě totiž ožije díky hudbě, tanci a umění.

V pátek se můžete těšit na obří akční malbu, facepainting, ukázku landartu, divadelní představení Divadýlka Mrak nebo třeba velký ohňostroj!

Sobotní odpoledne se pak ponese ve znamení hudby, na jevišti se objeví kapely Za Notou, Deterze, Like-It, Trocha Klidu a Vosa Rock. K vidění bude mimo jiné také prvotřídní divadelní počin Nahatý Shakespeare v podání divadla Tramtárie a proběhne i tradiční soutěž o krále a královnu Majálesu. Nebude samozřejmě chybět možnost občerstvení pro dospělé i děti.

V sobotu ve 22:00 pak odstartuje afterparty v Klubu OKO, kde si hlavní slovo na stagi postupně předají DJ Zahy, JustKoubis, DJ Fíďa a DROPERZ.

Určitě neváhejte a dorazte, nudit se rozhodně nebudete!


 Akci podpořili:

Technocon, Engeser, Amikon.cz, VKS Pohledští Dvořáci, Fabrika, Bohemia poisson, Ing. Josef Křenek, Hotel Slunce, ITVOZ - Jiří Choutka, Amylon, AZ servis HB, B-TECH, Křehlík Petr, Tomáš Zmek, Studijní centrum BASIC, Pension STARR, Ekma HB, Jihlavský radniční právovárečský pivovar a. s., Pivovar Kozlíček, Minipivovar Pacov, Pivovar Trilobit a v neposlední řadě město Havlíčkův Brod.

Všem sponzorům děkujeme!

Program


svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara