Studenti na prázdninách v Německu
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Studenti na prázdninách v Německu
21. 07. 2007 (4901 přečtení) | Autor: Mgr. Milan Novák | Rubrika: Projekty a exkurze |
Tiskni článek Sdílej!

Prázdninový pobyt se vším všudy právě prožívají studenti našeho gymnázia v Centru mládeže u Dümmerského jezera. Z Havlíčkova Brodu vyrazili ve čtvrtek 19. července ve 21 hodin, cestou se zastavili ve starobylém městě Magdeburg a na místo dorazili lehce po deváté hodině ranní. Dle jejich vyjádření byla cesta příjemná a nenáročná, skvěle ubíhala hlavně těm, co testovali navigační systém zapůjčeného automobilu Volkswagen Shuttle Transporter, mnozí dále ocenili hlavně "vesnickou", ale přesto zajímavou krajinu koní a větrných mlýnů mezi Hannoverem a Dümmerským jezerem.

Po obědě následoval zasloužený spánek či individuální seznamování s areálem Centra mládeže, kolem 17. hodiny pak dorazili mladí Němci - po večeři tak mohl být program oficiálně zahájen. Díky českým vedoucím Janě, Magdě a Montimu a německým Michaelovi, Martinovi, Martině a Thommesovi pobyt do neděle 29. července jistě uteče jako voda.

Za velmi výhodné zapůjčení auta Volkswagen Shuttle Transporter děkujeme společnosti EPT www.eptrans.cz , www.eptrans.cz/carfleet.php?lang=CSYsvislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara