Středoškolské odborné práce v republikovém finále
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Středoškolské odborné práce v republikovém finále
27. 06. 2023 (526 přečtení) | Autor: Mgr. Gabriela Kučírková | Rubrika: Různé |
Tiskni článek Sdílej!

Celostátní přehlídka SOČ je nejprestižnější a nejdelší z jednotlivých kol a postoupí na ni
přibližně 14 nejlepších prací z každého oboru. Již na slavnostním zahájení, které se uskutečnilo 16. června je vidět, že akademický svět bere práci SOČ velmi vážně. Na pódiu vystoupilo nemalé množství vysoce postavených osobností ze škol, univerzit, krajů a společností. Obhajoba práce se skládala z pětiminutové prezentace hlavních výsledků práce a následné patnáctiminutové diskuze. Kompletní výsledky Celostátní přehlídky Středoškolské odborné činnosti 2022-2023 byly zveřejněny na oficiálních stránkách SOČ. Anna Šlechtová se se svou prací umístila na krásném 13. místě z šestnácti soutěžících, zatímco Vojta Voldřich se se svou prací umístil na krásném 8. místě ze čtrnácti soutěžích v oboru Informatika. Závěrem je nutné zmínit fakt, že Gymnázium Havlíčkův Brod je jako škola velmi prestižní, ovšem kvůli své poloze na mapě je těžší najít na spolupráci věhlasné společnosti a univerzity, což u škol z měst jako Praha nebo Brno není ani zdaleka takový problém.
 
Anna Šlechtová a Vojtěch Voldřich 
 
Oba sočkaři jsou na své výsledky velmi pyšní a věříme, že jim poslouží jako skvělý odrazový můstek pro jejich budoucí kariéru.


svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara