Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 283 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2019/2020 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Sportovní liga základních škol ve volejbale dívek
12. 04. 2019 (184 přečtení) | Autor: Mgr. Monika Sedláčková | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Dne 10. 4. 2019 se ve sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod konala další část sportovní ligy základních škol, tentokrát ve volejbale nejmladších hráček. Turnaje se zúčastnilo osm základních škol z našeho okresu, které po celou dobu trvaní akce předváděly opravdu kvalitní volejbal. Všechna družstva měla ve svém středu aktivní a hlavně šikovné hráčky volejbalu.

Naše družstvo, které hrálo ve složení Havlíčková Adéla 4.A, Černá Zuzana 4.A, Glattová Aneta 4.A, Prchalová Lenka 3.A, Salivarová Adriana 3.A, Zíková Tereza 3.A, Fironová Sára 2.A, Valová Veronika 2.A a Hůlová Klára 2.A, hned od prvních míčů předvádělo skvělý herní výkon. Ve své skupině dívky postupně porazily ZŠ Sady Havl. Brod, ZŠ Komenského Světlá n/S a ZŠ Štáflova Havl. Brod a do semifinále postupovaly z prvního místa. Soupeřem o finále byl druhý tým ze skupiny B, a to ZŠ Štoky. Ani zde hráčky neubraly ze svého nadstandartního výkonu a zcela jasně vyhrály a postoupily do finále, které bylo reprízou zápasu ze skupiny. Naším soupeřem o celkové vítězství byla ZŠ Sady Havlíčkův Brod. Naše studentky po velmi koncentrovaném výkonu své soupeřky opět přejely o parník a zcela zaslouženě celý turnaj vyhrály a postoupily do dalších bojů. Dívkám moc gratulujeme k vítězství a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara