Povzbudivé výsledky třetího kola fotosoutěže Příroda objektivem
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Povzbudivé výsledky třetího kola fotosoutěže Příroda objektivem
11. 10. 2016 (1905 přečtení) | Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková | Rubrika: Olympiády a soutěže |
Tiskni článek Sdílej!

Více účastníků z řad našich studentů, kladně hodnocené fotografie i neuvěřitelné výsledky - to vše lze vyčíst z nedávno zveřejněných výsledků třetího kola soutěže, kterou pořádá sdružení Mladých ochránců přírody.

Pokud se podíváme pouze na hodnocení fotografií zaslaných do třetího kola (každý účastník může zaslat maximálně 3 snímky), zjistíme, že v kategorii A obsadil 2. místo Václav Sedláček z tercie svým snímkem Než zafouká. V kategorii B obsadila Ivana Horáčková ze sexty fotografií Slunce na Zemi třetí příčku a šestou příčku snímek Uvnitř květu povijnice Marie Šimůnkové z kvarty.

Fotografie získávají své umístění díky bodovému ohodnocení a soutěžícím se sčítají body za jejich fotografie postupně během všech kol. Takto se určí výsledné pořadí soutěže. Po třetím kole v kategorii B nadále kraluje Ivana Horáčková, ovšem do první desítky mezi víc než 70 soutěžícími se v této kategorii probojovala i Maria Šimůnková na 5. místo a Jan Šimůnek (6.A) na 7. místo. Také Václav Sedláček se stále drží v popředí své kategorie, momentálně figuruje na 5. příčce mezi padesáti soutěžícími.

Připojujeme ukázky fotografií a věříme, že se opět další z vás nechají zlákat k účasti. Přehled soutěžních fotografií i výsledkovou listinu najdete na webu emop.cz

I. Horáčková - Slunce na Zemi
M. Šimůnková - Uvnitř květu povijnice
V. Sedláček - Než zafouká
A. Krovová - Růže naší zahrady
J. Šimůnek - Na Kočičí skále
Z. Šimůnková - Sladké mámení


svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara