Okresní kolo ve volejbalu dívek základních škol
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Okresní kolo ve volejbalu dívek základních škol
25. 04. 2024 (225 přečtení) | Autor: Mgr. Monika Sedláčková | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Dne 23. 4. 2024 se naše nejmladší volejbalistky doplněné dívkami z kvarty a tercie, které ovšem vládnou jiným druhům sportu, zúčastnily okresního kola ve volejbale dívek základních škol. Turnaj probíhal v nové hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod a zúčastnilo se ho sedm družstev z havlíčkobrodského okresu.

Náš tým, který hrál ve složení Zuzana Wasserbauerová 1.A, Daniela Pazourová 1.A, Kateřina Švarcová 1.A, Michaela Grófová 1.A, Valerie Suchnová 3.A, Pavlína Bouchnerová 4.A, Amálie Bártíková 4.A, Justýna Burdová 4.A a Ema Paulusová 4.A, se postupně střetnul se ZŠ Konečnou HB, ZŠ V Sadech HB a ZŠ Přibyslav. Hrálo se vždy na dva sety. První zápas byl velmi vyrovnaný a přinesl pohledné výměny. Hráčky ze ZŠ V Sadech měly od začátku převahu, nicméně nezískaly své vítězství zadarmo. Podobně tomu bylo v zápase se ZŠ Přibyslav, kde naše volejbalistky trápil zejména příjem. Nicméně výkony ve skupině hráček z GHB byly na slušné úrovni.

V postupové části turnaje se naše družstvo utkalo o konečné 5. – 7. umístění se ZŠ Nuselská a ZŠ Konečná. Přestože zápasy byly vyrovnané, byla na našich hráčkách znát únava a nesehranost, která zbytečně zavinila nevynucené chyby ve prospěch soupeřek. Je ale nutné dívky velmi pochválit za předvedené výkony, zejména proti starším hráčkám a kompletním volejbalovým týmům, proti kterým stály.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara