Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 283 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2019/2020 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Ohlédnutí za vyhlášením ceny Talent Vysočiny 2013
05. 09. 2013 (1685 přečtení) | Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková | Rubrika: Olympiády a soutěže |
Tiskni článek Sdílej!

Kraj Vysočina na konci minulého školního roku opět ocenil nadané žáky a studenty formou jednorázového či ročního stipendia Talent Vysočiny. Čtrnáct stipendií směřovalo k našim žákům a studentům. Každý z nich si z tohoto večera ovšem kromě šeku a věcných cen odnesl také slavnostní a příjemný pocit.

Naše gymnázium navrhlo osmnáct studentů (viz článek Naši studenti sklízejí úspěchy na celostátní i mezinárodní úrovni). Odborné komise pro obor umělecký, humanitní, přírodovědní, technický a sportovní vybraly dvanáct z nich. Lea Macková a Václav Růžek obdrželi nominaci na cenu Talent Vysočiny (t. j. pozvánku na slavnostní vyhlášení a jednorázové stipendium) dokonce ve dvou oborech. Z celkového počtu 125 návrhů na cenu Talent Vysočiny 2013 nominační komise nominovaly celkem 93 žáků a studentů.

Přehled všech našich úspěšných nominací přinesl článek Čtrnáct nominací na Talent Vysočiny. Bohužel ne všichni se mohli zúčastnit slavnostního vyhlášení ve Žďáře nad Sázavou, proto byli zastoupeni ředitelem školy PhDr. Hynkem Bouchalem, Ph.D.

Všem studentům naší školy, kteří by také rádi jednou stáli na tomto pódiu, přejeme hodně trpělivosti, sil a úspěchů v soutěžích v dalším školním roce, protože právě celoroční práci nad rámec školních povinností oceňuje Talent Vysočiny.

umělecký obor, ZŠ

umělecký obor, SŠ

přírodovědní obor, ZŠ

sportovní obor, ZŠ

sportovní obor, SŠ

Neúplná sestavasvislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara