Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 284 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2020/2021 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Ohlédnutí za jubilejním Majálesem
30. 05. 2017 (998 přečtení) | Autor: Mgr. Ondřej Láska | Rubrika: Kultura |
Tiskni článek Sdílej!

Po dlouhých měsících přípravy a následné realizace je Majáles konečně za námi. Co všechno se ale stalo? Pojďme si RUST to všechno shrnout!

Letošní jubilejní 10. ročník havlíčkobrodského Majálesu byl uspořádán studenty Sexty, 2. C a 2. D. Ti se nebojácně chopili organizace celé akce a s nasazením a precizností dovedli celou akci ke zdárnému konci.

Na páteční večer 19.5.2017 si připravili lampionový průvod v parku Budoucnost s bohatým doprovodným programem. Studenti si připravili soutěže a hudební vystoupení pro všechny návštěvníky, kterých přišlo kolem 300, a celý program zakončila ohnivá show.

Akce pokračovala druhý den na Havlíčkově náměstí za doprovodu kapel Za notou, Koczkopes, Revock, Kolchoz, VOSA Rock a LIKE IT. Zde také proběhla tradiční soutěž o titul krále a královny Majálesu. V souboji o něj se setkali zástupci ze 7 tříd. Vítězi se stali reprezentanti Septimy, Matěj Pojezdný a Veronika Břízová. K vyvrcholení celé akce došlo kolem deváté večer za doprovodu kapely LIKE IT, kterou poslouchalo zhruba 500 lidí.

Stejné množství návštěvníků se také zúčastnilo afterparty, která probíhala po ukončení hlavního programu v klubu Oko. Zde se na ně těšili DJs Zahy, Frenkk, Justkoubis, FeelFree.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se podíleli na organizaci této akce. Moderátoru Jaroslavu Pejchalovi, zvukaři Ondřeji Medovi a hlavním pořadatelům: David Pauk, Monika Průšová, Keteřina Chalupová, Cai Yang, Kateřina Bártová, Jan Šimůnek, Tereza Havelková, Aneta Pavlasová a Veronika Švecová.

Doufáme, že si všichni Majáles užili a už se těšíme na příští ročník!

 

 

Foto: Aneta Petrová, Veronika Černá, Cai Yang, Jan Šimůnek

Další foto zde: http://megabajt1808.rajce.idnes.cz/ svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara