Naše děvčata dosáhla nebývalého úspěchu!
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Naše děvčata dosáhla nebývalého úspěchu!
24. 06. 2018 (1294 přečtení) | Autor: Mgr. Pavla Kotnová | Rubrika: Olympiády a soutěže |
Tiskni článek Sdílej!

Na naší škole již řadu let pracuje zdravotnický kroužek složený převážně z dívek nižšího stupně gymnázia. V poslední době se jim opravdu daří. Naše zdravotnice se již několikrát umístily na stupních vítězů v okresních kolech soutěže Mladých zdravotníků a letos se jim podařilo vyhrát dokonce i krajské kolo v Jihlavě a postoupily až do kola republikového.

Republikové kolo Mladých zdravotníků se konalo v Ostravě 16. 6. 2018. Děvčata si vedla opravdu skvěle. Ukázala, že jsou výborně sehraná parta. Zvládla v pohodě ošetřit dvanáct vážných poranění, předvedla své umění v obvazové technice i přenosu zraněných. Soutěž nebyla vůbec jednoduchá a holky v ní obsadily krásné třetí místo!

A kdože je tak šikovný? Anička Zajíčková a Markéta Belatková z kvarty, ze sekundy Klára Beránková, Sandra Fleissigová a Jolana Prášková. Patří jim velký dík a uznání. Rovněž tak je nutno poděkovat Martině Tvrdé a Michaele Tůmové, maturantkám z letošní oktávy, které družstvo výborně připravily.

Na závěr bych chtěla vyslovit přání, aby se našli noví členové tohoto kroužku, kteří jej doplní a naváží na dosažené úspěchy.

 Za PK BI RNDr. Marie Vlková

 svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara