Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 284 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2020/2021 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Letní sportovní kurz Polnička
13. 09. 2019 (219 přečtení) | Autor: Mgr. Monika Sedláčková | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Letní sportovní kurz, který probíhal od 2. 9. do 6. 9. 2019, se opět konal v přívětivé obci Polnička. Kurzu se zúčastnilo 35 studentů ze třetích ročníků vyššího gymnázia, které pedagogicky vedli Mgr. Václav Vydlák, Mgr. Jiří Karel, Mgr. Radka Pořízová a Mgr. Monika Sedláčková. Zdravotní péče byla zajištěna zkušeným pedagogem a zdravotníkem Mgr. Martinem Richterem.

Sportovní kurz naplnil očekávání jak studentů, tak i pedagogů. Všichni společně podávali skvělé sportovní výkony, které vyvrcholily mnoha najetými kilometry (120 km a více). Na míčový víceboj se frekventanti kurzu rozdělili do 6 týmů, které mezi sebou soutěžily v jednotlivých sportovních disciplínách (volejbal, basketbal, nohejbal, tenis, stolní tenis a pétanque). Předposlední den kurzu, v odpoledních hodinách, studenti vyrazili na trať zábavně naučného orientačního běhu, který se setkal s nebývalým úspěchem. Studenti proběhli zhruba 10 km úsek s deseti kontrolami.

Ubytování, které nám poskytla tamější Sokolovna, bylo skvělé i pro uspokojení našich sportovních potřeb. Výborná strava v podobě plné penze byla zajištěna zdejší školní jídelnou s velmi usměvavými kuchařkami.

Během všech sportovních činností nebyl nikdo zraněn a ani nedošlo k žádnému defektu na jízdním kole. Studenti vzorně dbali pokynů svých vedoucích, tudíž nebylo nutné kazit zákazy dobrou náladu, která všude panovala. Dokonce lze říci, že studenti byli šťastní a spokojení.

Všem zúčastněným patří velké poděkování za báječný pracovní týden, výborné sportovní výkony, které se v některých případech proměnily v překonání vlastního já.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara