Lednový den otevřených dveří v přímém přenosu
Logo GHB
  •    HOME
  •       SUPLOVÁNÍ
  •       KONTAKTY
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Lednový den otevřených dveří v přímém přenosu
11. 01. 2022 (1919 přečtení) | Autor: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D. | Rubrika: Přijímací řízení |
Tiskni článek Sdílej!

Den otevřených dveří plánovaný na středu 19. ledna proběhne na brodském gymnáziu netradiční formou živého vysílání. Nereagujeme tak jenom na nepříznivý vývoj epidemické situace, především chceme v „uživatelsky vstřícném“ formátu zpřítomnit, co všechno studium na naší škole přináší a obnáší.

1. Live Stream na Youtube

Vysílání odstartujeme streamem na kanálu Youtube v 15.00. Badatelské centrum gymnázia se na hodinu promění v improvizované studio, ze kterého budeme vysílat sérii rozhovorů se studenty, pedagogy a vedením školy. Vedle všech možných rovin, zákrut a křižovatek studia na brodském gymnáziu se bude mluvit o tom, co musí zájemci udělat proto, aby zdárně zvládli nejen přípravu na přijímací zkoušky, ale i administrativu s nimi spojenou. Ke streamu se budete moci přes následující odkaz:

ŽIVÝ STREAM NA YOUTUBE

2. Virtuální prohlídka školy

V momentě, kdy zahájíme živé vysílání, zveřejníme také odkaz na nově připravenou virtuální prohlídku celé školy. Zájemci z celého vesmíru se budou moci projít interiéry všech tří budov od suterénů po nejvyšší patra.  Odkaz na virtuální prohlídku školy zde:

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ŠKOLY

3. Přijímačky nanečisto online

V 16.15 odstartují přijímací zkoušky nanečisto. Účast je otevřená všem zájemcům, není podstatné, zda chtějí studovat na brodském gymnáziu či na jiné střední škole. Také není třeba se nikde registrovat či hlásit předem.  Po připojení k živé události v aplikaci Teams se už účastníci budou řídit pokyny zadavatele, začneme matematikou, naváže český jazyk. Mezi testy bude zařazena desetiminutová pauza. Předpokládaný čas ukončení testování je 18.50. Poté zveřejníme správná řešení všech úloh.

4. Individuální schůzky pro zájemce o prohlídku školy

Těm, kteří budou chtít školu navštívit a prohlédnout si její interiér, nabídneme individuální schůzky. Zájemci si vyberou z termínů, které zde zveřejníme během příštího týdne, napíšou na e-mail, kterým jim účast potvrdíme. Pokud bude kapacita v daném termínu naplněna, nabídneme další tak, aby se dostalo na všechny zájemce.

 svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara