Jana Blažková je Talentem Vysočiny 2011
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Jana Blažková je Talentem Vysočiny 2011
28. 06. 2011 (4282 přečtení) | Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková | Rubrika: Olympiády a soutěže |
Tiskni článek Sdílej!

Jana Blažková z B5 obdržela v uměleckém oboru v kategorii středních škol cenu Talent Vysočiny 2011 za své mistrovství ve hře na akordeon. Mezi nominovanými na cenu Talent Vysočiny figurovalo 9 našich studentů, kteří v uplynulém roce zaznamenali výrazné úspěchy v soutěžích školních i mimoškolních.

umelecky-SS

Letos bylo na cenu navrženo 180 žáků a studentů, z nichž 87 bylo na cenu nominováno - už pouhá nominace na cenu znamená velký úspěch a také věcné ceny a jednorázové stipendium.

V kategorii základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií byli nominovaní Jan Novák (prima) a Štěpánka Klečanská (sekunda) v uměleckém oboru, Barbora Mičková (B4) v humanitním oboru a Adam Polívka (B3) v přírodovědném oboru.

prirodovedny-ZS

V kategorii středních škol bylo nejvíce našich studentů nominováno v oboru uměleckém. Za své úspěchy v hudebních soutěžích byli nominováni kromě Jany Blažkové (B5) i Žaneta Švecová (B7) a Michal Kubát (A5). Za úspěchy na poli fotografie byla nominována Martina Ježková (3). V přírodovědném oboru hájil barvy našeho gymnázia naposledy i náš čerstvý absolvent Petr Louša.

Všem studentům nominovaným na cenu i vítězce ceny blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara