GHB nav: Školní navigace
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

GHB nav: Školní navigace
04. 04. 2024 (366 přečtení) | Autor: Ing. Adam Ferencz | Rubrika: Informatika (ICT) |
Tiskni článek Sdílej!

Naše gymnázium s radostí představuje novou webovou aplikaci vyvinutou studentem oktávy, Vojtou Voldřichem. Projekt GHB nav umožňuje snadnou navigaci po prostorách školy a momentálně prochází veřejným testováním. Aplikace je k dispozici na adrese mapa.ghb.cz.

Studenti a učitelé, ale i návštěvníci školy, kteří hledají konkrétní učebny a místnosti ve škole, mohou využít tuto webovou aplikaci k usnadnění orientace v budově. V první polovině dubna budou po škole rozmístěny QR kódy, které po naskenování telefonem umožní rychlý přístup k mapě s vyznačeným startovním bodem.

Vyzýváme uživatele, aby se podíleli na testování a poskytli zpětnou vazbu. Případné chyby nebo návrhy na zlepšení lze hlásit prostřednictvím e-mailu na adrese autora projektu vojvo@post.cz nebo osobně. Klíčovým momentem pro ověření funkčnosti GHB nav budou dubnové rodičovské schůzky, po kterých by měl projekt opustit testovací fázi. Tento článek slouží jako informační zdroj pro všechny zainteresované a podporuje aktivní účast na zdokonalení tohoto inovativního nástroje.


Ukázkový QR kód - učebna oktávy
QR kód, U8A (učebna oktávy)


svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara