Fungování školy - aktualizováno od 6. 4. 2020
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Fungování školy - aktualizováno od 6. 4. 2020
06. 04. 2020 (1709 přečtení) | Autor: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D. | Rubrika: Informace |
Tiskni článek Sdílej!

V článku přinášíme aktualizované informace, navazujeme při tom na texty z předchozích týdnů.

1. Zadávání úkolů prostřednictvím Bakalářů

Kvůli zpřehlednění komunikace budou ode dneška všichni vyučující všechny úkoly zadávat přes domácí úkoly v Bakalářích, kde je budou také ukončovat. Každý student tak na jednom místě snadno zjistí, které úkoly má aktuálně zadané. Paralelně s tímto nástrojem mohou vyučující pochopitelně dál využívat osvědčené postupy komunikace.

2. Omezení provozu školy pro veřejnost

Pro veřejnost je škola otevřena v pondělí a ve středu mezi 8.00 -12.00 po předchozí telefonické (569 669 330) nebo e-mailové domluvě (kancelar@ghb.cz). V této době bude nadále možné vyzvedávat učebnice, vydáme vám potvrzení o studiu, potvrdíme přihlášky na vysoké školy, apod.

3. Klasifikace za druhé pololetí

V týdnu po Velikonocích MŠMT vydá vyhlášku o tom, jak a zda vůbec budu školy uzavírat klasifikaci za druhé pololetí. V návaznosti na tuto vyhlášku vám poté sdělíme, jak konkrétně budeme v této věci postupovat na našem gymnáziu.

4. Sledujte aktuální informace

Žádáme studenty, aby sledovali aktuální informace ve sdělovacích prostředích. Pokud se nějak promítnou do chodu školy, vše zveřejníme na školním webu, zároveň na tyto aktualizace vždy upozorníme prostřednictvím bakalářů. S dotazy k obecnému chodu školy se obracejte na e-maily ředitele (bouchal@ghb.cz), případně zástupců školy (rojka@ghb.cz a kadeckova@ghb.cz), konkrétní otázky k jednotlivým předmětům směřujte na patřičné vyučující.

5. Přejeme klidné Velikonoce

S vyučujícími jsme se domluvili, že budeme ctít velikonoční prázdniny: Od středečních 16.00 do úterních 8.00 nedostanete žádný nový domácí úkol. Využijte čas k odpočinku a načerpání nových sil. Především vám všem přejeme pevné zdraví!

 

 

 svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara