Fotosoutěž - uzávěrka prvního kola se blíží
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Fotosoutěž - uzávěrka prvního kola se blíží
05. 03. 2018 (1989 přečtení) | Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková | Rubrika: Olympiády a soutěže |
Tiskni článek Sdílej!

Již několik let se naši studenti zúčastňují celostátní fotosoutěže Příroda objektivem. Přinášíme výborné zprávy o výsledcích minulého ročníku a informace k ročníku novému. Pokud rádi fotíte, nebojte se zapojit.

Ivana Horáčková

Výsledky soutěže za rok 2017

V minulém roce byla vyhlášena témata Pavoučí svět a Zrcadlení, což mohlo slabší povahy odradit. Ne však naši stálici mezi nejlepšími - Ivana Horáčková ze septimy opět v celoročním hodnocení zabodovala a po započtení hodnocení čtvrtého kola obsadila ve své kategorii B druhé místo. K výbornému výsledku Ivaně gratulujme!

Další naši pravidelní účastníci kategorie B se z různých důvodů nezúčastnili všech čtyř kol, nicméně i s menším počtem hodnocených fotografií dokázala Martina Arltová ze 4. C obsadit páté místo, Maria Šimůnková z kvinty desáté místo a Roman Roubínek ze sexty místo patnácté ze šedesáti.

Ivana Horáčková
Martina Arltová
Maria Šimůnková
Roman Roubínek

Nový ročník přináší nová témata

V roce 2018 nás opět čekají čtyři kola, dle předchozích zkušeností doporučujeme si nastavit na příslušná data připomenutí: první kolo končí 15. března, druhé kolo má uzávěrku 15. června, třetí dne 15. září a do čtvrtého kola musíte zaslat fotografie nejpozději 30. listopadu 2018.

A jaká témata si pro nás společnost Mladých ochránců přírody nachystala? Zdá se, že se letos trochu projdeme - a nezapomeňte, fotky mají pocházet z ČR!

Němí svědkové dávné minulosti… divné balvany a rozeklané skály, ale i otisk trilobita, neolitické záhady, základy dávno zaniklých staveb, divný listonoh, menhiry a pravěké rondely, …

Z očí do očí…čí oči svítí v šeru – je to tygr nebo kočka?, kolik očí má pavouk?, toho vzteklého kance si vyfotím!, kde má ten slimák vlastně oči?, hypnotizují tě upřené oči zvířete → vyfoť ho!,…svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara