Florbal Challenge
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 285 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2021/2022 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Florbal Challenge
07. 12. 2018 (387 přečtení) | Autor: Mgr. Gabriela Kučírková | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Naši florbalisté se utkali s týmy z gymnázií ze Světlé nad Sázavou, Ledče nad Sázavou a z Chotěboře. Celá hra měla týmového ducha a hráči podávali velmi dobré individuální výkony. V kvalitní konkurenci se jim bohužel nepodařilo zvítězit. 

Dívky se utkaly pouze s týmem z Gymnázia Chotěboř a tomu po dvou zápasech také bohužel podlehly.

Sice jsme nevyhráli, ale všichni jsme si z celého podniku odnesli krásné sportovní zážitky a ponaučení, co bychom měli do příště zlepšit, abychom mohli konkurovat i těm nejsilnějším týmům. 

 

Složení dívčího družstva: Líbalová Michaela 2. C, Nepovímová Michaela 2. C, Pavlíková Aneta 2. C, Bártová Nela 2. D, Jůzlová Eliška 2. D, Rumanovská Aneta 2. D, Špatzová Barbora 2. D, Slaninová Anna 1. C, Zemanová Lucie 1. C, Milfeitová Veronika 1. C, Sýkorová Kristýna 1. C, Kračmarová Natálie 2. C

 

Složení chlapeckého družstva: Ondráček Petr 2. C, Mezera Vilém 2. C, Štefánek Jakub 2. C, Kotas Matěj 2. C, Čížek Jan 2. C, Křepinský Vojtěch 2. C, Souček Lukáš 2. C, Kratochvíl Tomáš 2. D, Doležal Petr 2. D, Štefánek Vojtěch 2. C, Talán Marian 6. A svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara