Co dělají, když nešprtají?
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Co dělají, když nešprtají?
06. 10. 2023 (317 přečtení) | Autor: Mgr. Martin Richter | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

 Gymnázium Havlíčkův Brod je místem, kde studenti nejen získávají vzdělání, ale také si najdou čas na rozvíjení svých zájmů a nevšedních aktivit. Na gymnáziu, které se nachází v našem městě, to platí dvojnásob. Žáci této školy jsou zapálení pro různé aktivity, příkladem může být závodní motoracing, kterému se věnuje David Hencl (FB).

 Náš talentovaný student, má na své straně podporu renomované firmy Roháč & Fejta. Tato společnost nejenže významně přispívá k financování Davidových závodních aktivit, ale také mu poskytuje technickou podporu a moderní vybavení, které mu pomáhá dosáhnout vynikajících výsledků. A nejedná se o jediného sponzora, ale je jich celá řada (např. Bonmoto a další).

David Hencl se stal vícemistrem České republiky pro rok 2023 v kategorii PITBIKE a dosahuje skvělých úspěchů na soutěžích v motoracingu s mezinárodní účastí. V souvislosti s přechodem na jiný typ motocyklu se nedávno zúčastnil mezinárodního závodu na Velké ceně Bohumila Staši v Brně, kde ukázal svůj talent a odhodlání.

Davide, ať se ti vše daří nejen ve sportovní oblasti. Doufáme, že tento zajímavý příběh našeho studenta Vás inspiroval k tomu, abyste také rozvíjeli své koníčky a zájmy, bez ohledu na to, jak neobvyklé mohou být. 
svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara