Aktuální informace ke sportovnímu kurzu Polnička
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Aktuální informace ke sportovnímu kurzu Polnička
28. 08. 2017 (1219 přečtení) | Autor: Mgr. Monika Sedláčková | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Sraz bude v 8:00 hodin u Trojice v parku Budoucnost (rybník Hastrman). Zde proběhne naložení jízdních kol, v případě vlastní dopravy na kole, batohů. Cyklisté si s sebou alespoň do dvojice vezmou náhradní duši a alespoň někdo pumpičku.

Ti z vás, kteří chtějí jet do místa konání sportovního kurzu na kole, napište mi prosím email na sedlackova@ghb.cz  (důvodu přibližné představy o počtu cyklistů). Cestující vlakem se přesunou na vlakové nádraží. Vlak do Žďáru nad Sázavou odjíždí v 10:02 hodin. Ze Žďáru nad Sázavou se bude pokračovat autobusem do obce Polnička. Předpokládaný příjezd do Polničky okolo 11:10. Předpokládaný návrat do Havl. Brodu 8. 9. 2017 bude kolem 12:00. 

Dojíždějící studenti si mohou  svá jízdní kola či batohy dovést do školy již v neděli 3. 9. 2017 mezi 17:00 – 18:00. Sraz bude u postranního vchodu do velké tělocvičny, kde si kola necháte. V pondělí 4. 9. 2017 si je v 7:45 hodin vyzvednete a přesunete se do parku, kde bude probíhat naložení.

Již v pondělí 4. 9. 2017 je objednán oběd, cca kolem 14 hodiny, není proto nutné si s sebou brát hromadu jídla. V případě zájmu je v místě ubytování také obchod se smíšeným zbožím. Strava (3x denně) je zajištěna. Kurz je zakončen v pátek 8. 9. 2017 snídaní, obídek již stihnete doma.

S sebou si nezapomeňte jízdní kolo, které je řádně seřízeno, cyklistickou helmu, náhradní duši, lepení, reflexní pásek na jízdní kolo, pumpičku, nářadí (nemusí každý, pokud máš, tak vezmi), sportovní oblečení, plavky, sportovní obuv, světla na jízdní kolo, cyklo či malý batůžek, lahev na vodu, hygienické potřeby, občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny, očkovací průkaz a potvrzení o bezinfekčnosti (dát do jedné obálky s telefonním číslem na zákonného zástupce), potvrzení o plaveckých dovednostech. Datum na potvrzení o bezinfekčnosti musí být aktuální, čili 4. 9. 2017.
V případě ztráty potvrzení o bezinfekčnosti či plaveckých dovednostech mi prosím napište na můj školní mail, pošlu vám je. Jsou ale spolu s ostatními dokumenty nutné!!!

Dále nezapomeňte na hotovost ve výši 500,- Kč, která bude použita na úhradu cestovních nákladů a pronájmu sportovišť a všech dalších aktivit. Přebytek peněz vám bude vrácen.

Pokud má někdo vtipné společenské hry, tak je prosím také vezměte. V případě špatného počasí se užijí. Ale ne každý, auto není nafukovací. Dále, kdo má in line brusle, může si je také vzít.
Budeme ubytováni v turistické chatě v Polničce, kde máme neustále k dispozici tělocvičnu, tak si prosím vezměte i sportovní obuv do haly. Spací pytel nepotřebujete, máme peřinky.

V případě jakéhokoli dotazu mě prosím kontaktujte na školní email sedlackova@ghb.cz. Na stránkách školy je stále uveden původní článek se základními informacemi.

Studenti, kteří se neúčastní žádného letního sportovního kurzu, se budou v pondělí 4. 9. v 8:00 hlásit u paní zástupkyně Mgr. Danuše Vejrové.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara