Adaptační kurz prvních ročníků - stručné informace
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Adaptační kurz prvních ročníků - stručné informace
30. 08. 2023 (763 přečtení) | Autor: Mgr. Lucie Doležalová | Rubrika: Informace |
Tiskni článek Sdílej!

Informace pro studenty čtyřletého cyklu

Studenti tříd 1.C a 1.D odjedou po první třídnické hodině přímo od školy autobusem do rekreačního střediska Naděje ve Svratouchu. Do školy si tedy vezměte s sebou vše, co si budete chtít vzít s sebou, sbalené v úměrně velkém batohu. Nezapomeňte na podepsaný souhlas zákonného zástupce s účastí na adaptačním kurzu, průkaz zdravotní pojišťovny, spací pytel, boty sportovnějšího charakteru, rezervní oblečení, hygienické potřeby, psací potřeby a blok a případně něco na opékání k táboráku. Začíná se obědem a končí se druhý den opět obědem. Do Havlíčkova Brodu se vracíme v úterý cca ve 14 hodin.

 

Informace pro studenty osmiletého cyklu

Sraz všech studentů třídy 1.A je v 9.15 před budovou školy (odjezd autobusem v 9.30). Kurz se uskuteční v rekreačním areálu Zbraslavice, začíná se obědem a končí se druhý den snídaní (bezlepkové pečivo na snídani si žáci musí vzít s sebou). Ubytování bude v apartmánech, není tedy třeba žádný spací pytel nebo karimatka. Návrat do školy je v úterý cca ve 12 hodin. S sebou si vezměte sportovní oblečení a obuv, pláštěnku, hygienické potřeby a malé kapesné (v areálu je bufet), šátek na zavázání očí (na jednu hru). Nezapomeňte na průkaz zdravotní pojišťovny.

 

Na viděnou se těší třídní učitelé Bohdana Bencová, Lucie Doležalová a Aleš Novák. svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara