20. ročník Memoriálu Moniky Jirákové
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na InstagramuMapa GHB
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

20. ročník Memoriálu Moniky Jirákové
12. 04. 2024 (163 přečtení) | Autor: Mgr. Monika Sedláčková | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Ve čtvrtek 11. 4. 2024 se v tělocvičnách OA a HŠ Havlíčkův Brod uskutečnil jubilejní 20. ročník volejbalového turnaje mixů Memoriál Moniky Jirákové. Turnaje se zúčastnilo šest týmů z okresu Havlíčkův Brod. Naše družstvo, které hrálo ve složení Jan Vacek 7.A, Antonín Pátek 5.A, Matyáš Klaus 1.D, Jáchym Sedláček 1.C, Veronika Valová 7.A, Zuzana Henzlová 7.A, Klára Hůlová 7.A, Ema Pátková 6.A, Jana Papežová 6.A, Anežka Kučírková 6.A a Kristýna Vlachová 6.A, neztratilo během celého turnaje ani set. Naši hráči a hráčky ve skupině nejprve porazili Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou a SZŠ a VOŠZ B Havlíčkův Brod a tím si zajistili postup přímo do finálového zápasu.

O putovní pohár se tedy naše družstvo utkalo s týmem A SZŠ a VOŠZ Havlíčkův Brod. Přítomní diváci doufali ve vyrovnaný boj, který se ovšem nekonal. Všech jedenáct hráčů a hráček GHB na hřišti zcela dominovali a již po sedmé v řadě vybojovali první místo a navrátili putovní pohár Moniky Jirákové zpět na naši školu.

Doslova sladkou třešničkou na vítězství byl čokoládový dort, který upekli studenti OA a HŠ Havlíčkův Brod. Volejbalistům a volejbalistkám GHB gratulujeme k výhře a k předvedeným výkonům a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara