Soutěž Bobřík informatiky - výsledky ústředního kola
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Soutěž Bobřík informatiky - výsledky ústředního kola
01. 02. 2018 (1835 přečtení) | Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková | Rubrika: Informatika (ICT) |
Tiskni článek Sdílej!

Další ročník soutěže Bobřík informatiky je úspěšně za námi. Zatimco mladší kategorie znaly výsledky celostátního pořadí už v listopadu, pro kategorii Senior se konalo ústřední kolo až na začátku února. Forma soutěžení byla opět elektronická, ale soutěžící z jednotlivých krajů se sešli vždy na jednom místě (v Kraji Vysočina to bylo na Gymnáziu Jihlava) a rovnou se dle výsledků určilo i krajské pořadí. V Jihlavě se sešlo 28 nejlepších soutěžících prvního kola z našeho kraje, naší školu reprezentovali čtyři studenti septimy A.

Ústřední kolo

Po skončení online soutěžení na sebe výsledky nenechaly dlouho čekat: jelikož polovinu startovního pole tvořili studenti z jihlavského gymnázia, kteří se tradičně umisťují na předních příčkách informatických soutěží, nepřekvapilo, že tvořili většinu z osmi úspěšných řešitelů v krajském pořadí. Jedinou výjimkou bylo páté místo našeho reprezentanta Jana Šimůnka, který se tímto ocitl na "malém pódiu" a obdržel diplom. Další tři naši soutěžící (Štěpán Bouda, Adam Zelenka a Robin Sitař) také důstojně reprezentovali naši školu a umístili se v polovině výsledkové listiny.

Krajské kolo 1. února 2018

Kategorie Senior je určena studentům předposledních a posledních ročníků SŠ, proto doufáme, že se za rok tito naši reprezentanti, spolu s nadějnými programátory z nižšího ročníku, opět setkají s krajskou i celostátní konkurencí v ústředním kole soutěže.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara