Seminář pro studenty se zájmem o práci s mládeží
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Seminář pro studenty se zájmem o práci s mládeží
05. 10. 2007 (1884 přečtení) | Autor: Mgr. Milan Novák | Rubrika: Informace |
Tiskni článek Sdílej!

Odbor školství, mládeže a sportu ve spolupráci s Občanským sdružením Hodina H Vás srdečně zvou na seminář s názvem Neformální interkulturní Vzdělávání. Seminář je zdarma a je určen nejen pedagogům, ale i mladým lidem se zájmem o práci s mládeží a dětmi na neformální úrovni.

Termín: 2. – 4. 11. 2007

Zaměření: Seminář je zaměřen na teorii i praxi neformálního a interkulturního vzdělávání. Účastníci se seznámí s metodami, jak vzdělávat a vychovávat mladé lidi neformální cestou a prostřednictvím poznávání cizích kultur především v rámci evropských vzdělávacích programů,  a naučí se využívat metody v praxi. Jedním z témat semináře bude i  certifikát Youthpass (Pas mládeže), který vypovídá o nabytých klíčových kompetencích v rámci neformálního vzdělávání v programu Mládež v akci.

Cílová skupina: Pracovníci s mládeží, pedagogičtí pracovníci, vedoucí mládežnických skupin - všichni, kteří mohou při své práci využít neformální a interkulturní vzdělávání. 

Místo konání: Pelhřimov, Sporthotel  (http://sporthotel.pelhrim.cz), ubytování bude zajištěno ve 3 – 4 lůžkových pokojích. 

Časový harmonogram: Začínáme v pátek v  18.00 večeří a ukončení proběhne v neděli ve 13.00 obědem. 

Přihlášky: Do 23. 10. 2007 je nutné poslat závaznou přihlášku na přiloženém formuláři. Jakmile nám přijde přihláška, budeme vás kontaktovat a pošleme vám podrobný program semináře. Počet míst je omezen na 25 účastníků, přednost bude dána dříve přihlášeným zájemcům. Na GHB jsou přihlášky k dostání na sekretariátu školy. Lektor: Iva Havlíčková  

Kontaktní osoba (další informace a příjem přihlášek):Klára Sotonová, sotonova.k@kr-vysocina.cz, tel. 564602842 

SEMINÁŘ JE ZDARMA! těšíme se na vás! (ubytování, stravu po celou dobu a program hradíme, dopravu si každý účastník zajistí sám)svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara