Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 284 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2020/2021 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Rekonstrukce na gymnáziu
18. 07. 2013 (1823 přečtení) | Autor: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D. | Rubrika: Různé |
Tiskni článek Sdílej!

Během letošních prázdnin probíhají na našem gymnáziu rozsáhlé stavební úpravy realizované zřizovatelem školy – Krajem Vysočina.

První z těchto rekonstrukcí byla zahájena již v měsíci květnu a v jejím rámci dostane nová budova kompletní nové opláštění (výměna oken, vnějších dveří, zateplení, nová fasáda, rekonstrukce střech na nové tělocvičně a vstupním vestibulu, etc…). Finanční rozpočet této akce počítá s cca 10 miliony korun.

V měsíci červnu odstartovala druhá etapa rekonstrukce sociálních zařízení a na jejím konci budou kompletně renovované sprchy, toalety a vodovodní a odpadové rozvody v celé budově. V této druhé etapě se počítá s finanční částkou 1,6 milionu korun.

Další výrazná investice, tentokrát ze dvou projektů evropského Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (tzv. Šablony a Moderně na kariéru), půjde během prázdnin do ICT vybavení školy. V tomto týdnu bylo vyhlášeno výběrové řízení na počítače, projektory a notebooky ve výši cca půl milionu Kč.

Tím však investice do budovy a vybavení gymnázia nekončí. V současné chvíli je hotový projekt na kompletní rekonstrukci elektroinstalace, která se uskuteční ve dvou etapách během následujících, po sobě jdoucích letních prázdnin. 

Díky účasti školy na dvou dalších, rozjíždějících se projektech z evropských fondů (OP VK a ROP) se v blízké době plánuje rozsáhlá investice do vybavení přírodovědných oborů, rekonstrukce učebny chemie a vybudování nového badatelského a reprezentačního centra v půdních prostorách staré budovy.

Níže přinášíme několik fotografií z probíhajících stavebních úprav.

 

 

rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce
rekonstukce


svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara