Rekonstrukce elektroinstalace
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • formujeme zdravě kritické a sebevědomé osobnosti ve vstřícném a tvůrčím prostředí
  • výsledky studentů nás řadí ke školám, na které je spolehnutí
  • fungujeme 288 let, máme na co navazovat

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Rekonstrukce elektroinstalace
21. 08. 2007 (2953 přečtení) | Autor: Mgr. Milan Novák | Rubrika: Různé |
Tiskni článek Sdílej!

Letošní prázdniny jsou ve znamení rozsáhlé rekonstrukce elektroinstalace v budově Štáflova 2063, během níž budou proinvestovány téměř 3 mil. Kč. Rekonstukce byla zahájena již v posledním červnovém týdnu odstraňováním starých elektrorozvodů v suterénu a 1.NP, počátkem července pak byly postupně vysekány veškeré "dráty" ve všech čtyřech patrech, tedy na schodištích, chodbách, ve staré tělocvičně, ve třídách, kabinetech, na sekretariátu, v ředitelně, v kancelářích zástupců ředitele a také ve sborovně.

Pod pojmem veškeré "dráty" je třeba si představit též vedení školního rozhlasu, hodin, zvonění a všech souvisejících napojení budovy Štáflova 2063 na budovy Štáflova 1956 a Kozí 222. V průběhu července bylo ze všech prostor odstraněno osvětlení, v těchto dnech jsou chodby i místnosti vybavovány novými kvalitními svítidly a dalšími prvky na základě výběru projektanta.

Do soboty 25. 08. 2007 by měly být všechny práce dokončeny, tedy nejen ukončené zednické práce, ale i hotové nové malby, vyměněná svítidla a rozvaděče a instalovaná nová ústředna pro školní rozhlas.

Touto rekonstrukcí dojde k odstranění dříve běžných závad (časté vypadávání el. proudu), ekonomičtějšímu a ekologičtějšímu provozu díky úsporným svítidlům; zároveň bude interiér budovy příjemnější, čistější a v učebnách samotných bude více světla. Snad se nám tu všem bude líbít...svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2023 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara