Příroda objektivem - další úspěchy i nový termín
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Příroda objektivem - další úspěchy i nový termín
28. 08. 2016 (1623 přečtení) | Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková | Rubrika: Informatika (ICT) |
Tiskni článek Sdílej!

Právě probíhá třetí kolo celoroční fotosoutěže určené soutěžícím z celé republiky a všech věkových kategorií, kterou pořádá za podpory MŠMT sdružení Mladí ochránci přírody. Naši studenti se úspěšně zúčastnili již minulého ročníku a letos je našich účastníků opět více.

Na začátku prázdnin obdrželi účastníci druhého kola diplom za své umístění a jistě největší radost z něj měla Ivana Horáčková z bývalé kvinty, která v tomto kole s přehledem zvítězila ve své kategorii - její tři fotky obsadily první tři příčky kategorie B a v celkovém pořadí jarního kola bylo lepších jenom 7 fotek dospělých autorů.

Rodinka

V přehledu souhrnných výsledků za obě kola najdeme v kategorii nejmladších na 5. místě Václava Sedláčka ze sekundy a v kategorii B na prvním místě výše zmiňovanou Ivanu a na 3. místě jejího spolužáka z kvinty Jana Šimůnka. I fotky dalších našich studentů získaly v kategorii B dobré bodové ohodnocení - Maria Šimůnková je na 10. místě, Cai Yang na 15. místě a do první poloviny se vešel i Roman Roubínek, který se do soutěže zapojil až v druhém kole.

Pokud jste během prázdnin fotili a máte záběry s tématem Krása květů nebo Zapomenutá údolí, neváhejte své tři nejlepší výtvory - fotky mohou být i upravené - zaslat do 15. září. Kromě srovnání svých fotek s fotkami vrstevníků to může být i motivace pro další fotoprocházky.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara