Pozvánka na "Informační den"
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 285 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2021/2022 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Pozvánka na "Informační den"
26. 01. 2011 (1797 přečtení) | Autor: Mgr. Milan Novák | Rubrika: Informace |
Tiskni článek Sdílej!

GHB tímto srdečně zve všechny zájemce z řad žáků, jejich rodičů a současně též výchovné poradce ze ZŠ na "Informační den". Ten se uskuteční v přízemí školy ve středu 9. února 2011 od 14 do 17 hodin

Žákům základních škol (zejména z 5. a 9. tříd, vítáni jsou samozřejmě i ti mladší) a jejich rodičům budou poskytnuty praktické informace o přijímacím řízení pro školní rok 2011/2012, prostor bude i na informace a dotazy týkající se studia na naší škole. Na základě našich zkušeností a z předloňské premiéry nového přijímacího systému chceme "Informačním dnem" stejně jako vloni poskytnout všem komplexní servis (pomoc s vyplňováním přihlášek včetně jejich administrace, informace o zápisových lístcích, průběhu přijímacího řízení, přijímacích zkouškách, dotazy ke kritériím). Kritéria pro přijímací řízení zveřejníme dne 28. ledna 2011, k dispozici budou na webu a také na vstupu do vestibulu gymnázia. 

Zájemcům bude současně umožněna prohlídka školy včetně odborných učeben, mnohým totiž nevyšla návštěva našeho "Dne otevřených dveří".

"Informačním dnem" vás osobně provedou Milan Novák (ředitel), Danuše Vejrová (zástupkyně ředitele a výchovná poradkyně) a Jiří Rojka (zástupce ředitele, webmaster a ICT koordinátor).

Těšíme se na Vaši návštěvu!svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara