Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 283 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2019/2020 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Krajské kolo ve volejbalu chlapců
10. 12. 2018 (260 přečtení) | Autor: Mgr. Monika Sedláčková | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Dne 7. 12. 2018 se již tradičně konalo ve sportovní hale Na Bouchalkách ve Žďáru nad Sázavou krajské kolo ve volejbale chlapců. Turnaje se zúčastnilo pět středních škol, a to Gymnázium Pacov, Gymnázium Žďár nad Sázavou, SŠPTA Jihlava a Gymnázium Havlíčkův Brod. Hrálo se systémem každý s každým a vítěz krajského kola postupoval do kvalifikace o Republikové finále. Papírovým favoritem soutěže byla střední škola z Jihlavy.
Náš tým, který hrál ve složení Josef Firon 4.C, Jakub Doležal 8.A, Jiří Pabousek 8.A, Richard Žáček 3.D, Vít Pavlík 1.C, Jan Šidlák 7.A, Štěpán Pipek 2.C, Jan Čížek 2.C, Tomáš Tůma 1.C a Filip Kandr 3.D, narazil v prvním zápase na soupeře z Třebíče. První set byl ještě poznamenán nerozehraností našich hráčů, kdy chlapci svými vlastními chybami víceméně set soupeři darovali. V druhém setu ovšem zpřesnili hru a celkem bez problému vyhráli. Dalším soupeřem byla SŠPTA Jihlava. Naši studenti se na zápas bezvadně zkoncentrovali, nedělali laciné chyby a po skvělém výkonu favorita soutěže porazili 2 : 0 na sety. Po vyhraném zápasu Jihlavy nad Třebíčí, začalo být jasné, že pokud naši hráči již neztratí ani set, stanou se vítězi krajského kola a postoupí do kvalifikace o RF. V dalších dvou zápasech nenechali brodští studenti nikoho na pochybách, kdo má postoupit do následujících kol SLSŠ ve volejbalu. Gymnázium Žďár nad Sázavou i Gymnázium Pacov naprosto s přehledem smetli a zcela zaslouženě celý turnaj vyhráli.
Chlapcům k postupu na kvalifikaci o RF gratulujeme a děkujeme za skvělé výkony a parádní volejbal.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara