Krajské kolo ve stolním tenise
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 285 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2021/2022 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Krajské kolo ve stolním tenise
11. 11. 2012 (1923 přečtení) | Autor: Mgr. Martin Richter | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Dne 9. 11. 2012 se ve sportovní hala ZŠ Hrotovice konalo krajské kolo ve stolním tenise, kam se z okresního kola kvalifikovali naši studenti Doležal Jakub 2.A, Tomášek Petr 2.A a Pabousek Jiří 2.A.  Chlapci ve své kategorii III. měli celkem 4 soupeře, a to ZŠ T.G.M. Třebíč, ZŠ Pacov, ZŠ Havlíčkova Jihlava a ZŠ L. Čecha z Nového Města na Moravě.
Hned v prvním zápase jim los přisoudil nejsilnějšího soupeře, chlapce z Třebíče. Naši hráči bohužel doplatili na nerozehrání a po průměrném výkonu podlehli Třebíči hladce 1:4 na zápasy. V dalších zápasech se naši chlapci výrazně zlepšili a všechny zbývající soupeře poměrně jednoduše přehráli. Postupně porazili ZŠ Jihlavu a ZŠ Pacov shodně 4:0 na zápasy, soupeři z Nového Města na Moravě povolili uhrát pouze jeden zápas, vyhráli tedy 4:1.
Celkově naši studenti obsadili krásné druhé místo, ke kterému jim moc gratulujeme a děkujeme za velmi dobrou reprezentaci havlíčkobrodského gymnázia.V jejich osobní sportovní kariéře chlapců    přejeme hodně štěstí. Vyhráli žáci z Třebíče, třetí skončili hráči z Jihlavy.
Jedinou negativní stránkou celého turnaje byly velmi chudé ceny pro vítězná družstva.

 

Monika Sedláčková

vyučující TV, coachsvislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara