Logo GHB
  •    HOME
  •       SUPLOVÁNÍ
  •       KONTAKTY
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 284 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2020/2021 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Informace o lyžařském kurzu - kvarta
04. 01. 2020 (347 přečtení) | Autor: Mgr. Martin Richter | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Termín konání kurzu: 11. 1. 2020 – 18. 1. 2020 (sobota – sobota)
Místo konání kurzu: Penzion STARÁ POŠTA, Filipovice (Bělá pod Pradědem)
Vedoucí kurzu: Mgr. Richter Martin (604-553-654)
Instruktoři: Mgr. Sedláčková Monika, Mgr. Kučírková Gabriela
Lékař kurzu: MUDr. Kašpar Miloslav
Třída: kvarta
Předpokládaný počet frekventantů kurzu: 32
Odjezd: 11. 1. 2020 v 9.00 hodin (od budovy okresního soudu, sraz účastníků kurzu v 8.45h, žádáme rodiče, aby neparkovali před budovou soudu – je nutné ponechat místo pro příjezd a parkování autobusu, děkuji)
Předpokládaný návrat: 18. 1. 2020 v cca 14.00 hodin (k budově okresního soudu)
Dopravu zajišťuje:  ZODOS s.r.o  -  Okrouhlice
Strava: plná penze (pitný režim během jídla)
Cena za pobyt: 4.430Kč/osoba/pobyt
Cena zahrnuje: ubytování v Depandenci, plná penze: snídaně; oběd – polévka, hlavní chod; večeře – hlavní chod; ke stravě vždy pitný režim; Skipas do Skiparku Filipovice – pět dní ze šesti; úschovna lyží ve Skiparku Filipovice; vnitřní vyhřívaný bazén – 2hod.pobyt – dle dohody a rezervace na recepci hotelu; společenská místnost
Cena za dopravu: 650,-Kč (možno dle zvolené trasy + 100,-Kč)

www.hotelstaraposta.cz
http://www.jeseniky.net/ski-filipovice
http://www.skipark-filipovice.cz

Ochranná přilba je povinná pro lyžaře i snowboardisty!!! Doporučujeme seřízení vázání v odborném servisu – týká se lyžařského i snowboardového vybavení. Všichni účastníci kurzu si povinně zajistí reflexní doplňky k oblečení pro zvýšení viditelnosti za špatných světelných podmínek (podvečerní nebo večerní vycházka). Využijte možnosti úrazového připojištění jednotlivých účastníků lyžařského kurzu (individuální sjednání u Vámi zvolené pojišťovny).

Na kurzu je studentům a studentkám zakázáno požívat alkoholické nápoje, kouřit tabákové výrobky, užívat drogy a další omamné či návykové látky, hrát hazardní hry, manipulovat s otevřeným ohněm.

Studenti si na kurz připraví obálku, která bude označena jejich příjmením a jménem, třídou, tlf. kontaktem na rodiče. V obálce bude vložen zdravotní průkaz a potvrzení o bezinfekčnosti podepsané zákonným zástupcem - (na potvrzení o bezinfekčnosti uvádějte datum odjezdu!). Potvrzení o bezinfekčnosti bude studentům vydáno cca týden před odjezdem na lyžařský kurz. Tyto obálky budou vybrány po příjezdu na místo konání kurzu a po skončení kurzu budou rozdány frekventantům zpět. Průkazy totožnosti (OP) a kartičky pojištěnce do obálek nevkládejte! Kartičku zdravotní pojišťovny bude mít každý účastník kurzu u sebe i na svahu během výcviku!

Doporučení - výzbroj: kontrola lyží a snowboardů v odborném servisu, lyže a snowboardy převážet v ochranném vaku (označeném jmenovkou)
Nahlásit: alergie, diety, zdravotní problémy, … (nevolnost při cestování – sáček?)
Výstroj: lyžařské nebo sluneční brýle, opalovací krém, oblečení (podrobné informace a poučení dětí ve škole), přezůvky, plavky, … náhradní rukavice, batůžek na přenášení věcí na sjezdovku, čepice
Finanční hotovost (kapesné) dle uvážení.

Studenti budou podrobně poučeni o bezpečnosti na lyžařském kurzu a obdrží veškeré informace ohledně kurzu během hodin tělesné výchovy. Případné další otázky a informace Vám podá vedoucí kurzu - Mgr. Richter Martin (tel. 604553654 nebo 569669330).svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara