Havlíčkobrodský majáles 2022
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 286 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Havlíčkobrodský majáles 2022
04. 05. 2022 (1708 přečtení) | Autor: studenti GHB | Rubrika: Studentský parlament |
Tiskni článek Sdílej!

Zveme vás na tradiční studentský majáles v Havlíčkově Brodě! Přijďte a užijte si dva dny plné zábavy, různorodé hudby a jarní pohody! Těšit se můžete na skvělé kapely, sport i program pro děti.

Po dvou letech, kdy se majáles nemohl uskutečnit, studenti druhých ročníků a sexty navázali na tradici a uspořádali bohatý program, který zabaví všechny věkové kategorie. Mimo to se také rozhodli pokračovat ve stopách posledního ročníku, který majáles pořádal, a kromě hlavního programu na náměstí zorganizovali i charitativní běh Color run.

V pátek 13. 5. od 15.00 proběhne dětský den v parku Budoucnost. Nejdříve vystoupí taneční skupiny, poté zde děti budou moct navštívit spoustu zábavných stanovišť s tématikou pohádkových bytostí.

V sobotu 14. 5. se ve Sportovním areálu Plovárenská uskuteční charitativní běh Color run pro Kubíka, který trpí autismem a těžkou mentální retardací. Prodej startovného začne v 9.45, poté vás čeká 3,8 km dlouhá trasa kolem řeky a také pořádná barevná sprcha.

Ve stejný den ve 13.00 započne hlavní program na náměstí - vystoupení hudebních skupin a soutěž o krále a královnu majálesu. Na své si přijdou milovníci rocku, metalu, rapu i jazzu, rozptyl hudebních žánrů kapel je tento rok opravdu široký.

Tak přijďte, pomožte, užijte si hudbu a zkrátka nasajte máj do žil!

Pro podrobnější info sledujte instagramový účet @ghb_majales.

Majáles 2022 - plakát
 
Majáles 2022 - Color Runsvislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara