Finále soutěže S Vysočinou do Evropy!
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 285 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2021/2022 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Finále soutěže S Vysočinou do Evropy!
13. 03. 2011 (1481 přečtení) | Autor: Mgr. Hana Kvášová | Rubrika: Informace |
Tiskni článek Sdílej!

Finále se konalo 9. 3. 2011 v sídle kraje Vysočina a bylo dvoukolové. V prvním kole finalisté odpovídali na otázky týkající se Vysočiny, zadané v angličtině. Ve druhém kole představila desítka nejúspěšnějších účastníků z první finálové části elektronické prezentace v angličtině na téma „Kraj Vysočina“. Zpracování prezentací hodnotili sami nepostupujících finalisté s odborníky zastoupenými představiteli krajského úřadu Martinem Černým a Martinou Tomšů.

Po vyhodnocení finálového testu se mezi 10 nejlepších dostala Klára Štefánková. Posledním Klářiným úkolem v soutěži bylo představit vlastní prezentaci s tématikou kraje a pak už všichni napjatě čekali na hodnocení porotců a celkové pořadí. A jak jsme tedy dopadli? Honza Tuček obsadil 11. - 20. místo a určitě své zkušenosti zúročí v příštím ročníku soutěže a Klára si jako třetí nejlepší finalistka soutěže odnesla poukaz na 14denní kurz anglického jazyka v Anglii.

Doprovodná aktivita soutěže - soutěž o nejlepší prezentaci končí až do 16. 3. 2011 v 16:00 hod. Pokud jste tedy pro Klářinu nebo Honzovu prezentaci ještě nehlasovali, můžete tak učinit na adrese http://www.ourregion.cz/hlasovani/

Další informace o soutěži, fotografie a videozáznam z finálového dne naleznete v nejbližších dnech na stránkách www.kr-vysocina.cz a www. ourregion.czsvislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara