Druhá příčka v celostátní konkurenci pro náš web k výročí školy
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Druhá příčka v celostátní konkurenci pro náš web k výročí školy
04. 04. 2016 (1593 přečtení) | Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková | Rubrika: Informatika (ICT) |
Tiskni článek Sdílej!

Velké ocenění získala naše práce na webu k 280. výročí založení školy - v celostátním finále soutěže webů mladých tvůrců JuniorErb jsme získali 2. místo.

JuniorErb

Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo na začátku dubna v Hradci Králové v rámci konference Informační systémy ve státní správě a samosprávě, kde bývají vyhlašovány i výsledky obdobné soutěže webů obcí či regionů Zlatý erb. Ocenění z rukou 1. místopředsedy Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotky převzala trojice studentů, která nejvíce přispěla k finální podobě webových stránek - Jan Šimůnek z kvinty (design, sekce 3D tisk) a sextáni Jan Rychlý a Jonáš Novotný (publikace obsahu).

JuniorErb

Ocenění však směřuje ke všem zapojeným studentům, jejichž skupinové práce tvoří obsah webu Výročí. Stránky prezentují práci studentů čtyř tříd, které vznikaly jako skupinové projekty v hodinách ICT pod vedením Mgr. Z. Šimůnkové ve školním roce 2014/15 a 2015/16. Na jaře 2015 letošní sekundáni vytvořili ze svých fotografií pohlednice a letošní kvartáni dokumenty o podobných výročích světoznámých osobností či firem. Na podzim 2015 terciáni rozpohybovali své obrázky v animovaná přání a sextáni mají za sebou kus práce při nahrávání a střihu rozhovorů s našimi absolventy.

Tím, že se všichni snažili vytvořit svůj kousek co nejlépe, vznikla mozaika, která, jak věříme, zaujme i vás.

.
JuniorErb


svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara