Cena Učené společnosti České republiky na GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Cena Učené společnosti České republiky na GHB
29. 04. 2007 (2555 přečtení) | Autor: Mgr. Milan Novák | Rubrika: Olympiády a soutěže |
Tiskni článek Sdílej!

V únoru 2007 nominovalo vedení školy na Cenu Učené společnosti České republiky studenta 4. ročníku Milana Blahu. Tato cena je udílena komisí za výjimečné vědecké aktivity středoškolských studentů České republiky a vztahuje se na veškeré jejich dosavadní aktivity s mírným důrazem na činnost za rok 2006. Poslední dubnový týden jsme se dozvěděli, že se Milan majitelem tohoto ocenění opravdu stane.

Cena bude našemu studentovi předána při příležitosti slavnostní části XIII. valného shromáždění Učené společnosti České republiky, které se koná dne 14. května 2007 ve Velké aule Karolina v Praze. Převzetí ceny se mohou zúčastnit i Milanovi přátelé, rodinní příslušníci a zástupci školy.

Milanovi Blahovi gratulujeme a těšíme se, že jeho úspěchy budou motivovat k tvůrčí práci i mnoho jeho mladších spolužáků, též nadaných havlíčkobrodských gymnazistů.

Pro představu, co za společnost ona Učená společnost ČR vlasně je, Vám uvádím jejich webové stránky http://www.learned.cz . Předsedou je uznávaný český astrofyzik a astronom RNDr. Jiří Grygar, CSc.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara