Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 284 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2020/2021 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení a o přípravném servisu, který v této souvislosti nabízíme.

Atletický pohár CORNY
27. 09. 2011 (2829 přečtení) | Autor: Mgr. Martin Richter | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Ve čtvrtek 22.9.2011 se naše družstva hochů a dívek opět zúčastnila každoročního středoškolského atletického poháru ve Světlé nad Sázavou.

Stejně jako v loni se podařilo přivézt medaile,  a to konkrétně za třetí místo mezi dívkami. Mezi kvalitní konkurencí se naše studentky dokázaly prosadit a po vynikajících výsledcích, například ve skoku vysokém, skoku dalekém nebo v běhu na 800 metrů, docílily poměrně velkého bodového ohodnocení. Z nejvýraznějších výkonů bychom chtěli zviditelnit úspěchy Pavlíny Panáčkové z druhého ročníku, která obsadila druhé místo ve skoku dalekém a třetí místo v běhu na 800 m. Dále dosáhly výborných výsledků i Aneta Honzárková se septimy A ve skoku vysokém a v běhu na 200 metrů. Mezi další výraznější úspěchy patří například běh na 60 metrů v podání Alexandry Satrapové nebo její výkon ve skoku vysokém. Velké poděkování patří i ostatním děvčatům, které dokázaly vybojovat cenné body pro celý tým, i když před nimi mnohdy stály výzvy v podobě disciplín, se kterými nemají výraznější zkušenosti. Soupiska družstva dívek:

 

Satrapová Alexandra A5

Honzárková Aneta A7

Trávníčková Gabriela A7

Kohoutová Eva B7

Landsmanová Renata B7

Brožová Karolína 1A

Kolísková Jana 1A

Šturcová Veronika 1A

Kadlecová Kateřina 2A

Nováková Nikola 2A

Panáčková Pavlína 2A

 

  

 

Tým chlapců se také nenechal zahanbit, obsadil pěkné čtvrté místo. Naši atleti si vedli opět výborně jak v technických disciplínách, tak i v bězích. Mezi nejvýraznější úspěchy patří například druhé místo Jana Matějky ze septimy A ve skoku vysokém nebo vynikající výkon Aleše Bláhy z oktávy A ve skoku dalekém. Mezi běžci se výrazněji prosadil Milan Pecka ve sprintech nebo Lukáš Zelenka, který si na 1500 metrů zaběhl osobní rekord. Všem reprezentantům naší školy děkujeme a těšíme se na příští rok, kdy budou mít možnost obhájit své velmi dobré výsledky a opět se utkat o kovy nejcennější.Soupiska družstva chlapců:

 

Horák Josef B6

Matějka Jan A7

Miška Ludvík A7

Holoubek Martin B7

Pecka Milan B7

Zelenka Lukáš B7

Bláha Aleš A8

Soukal Patrik 8A

Kadlec Šimon B8

Černý Michal 2A

Durïa Vít 3A

Šidlák Darek 3A


Gabriela Kučírkovásvislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara