Aktuální informace pro maturanty
Logo GHB
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Aktuální informace pro maturanty
16. 04. 2020 (1256 přečtení) | Autor: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D. | Rubrika: Informace |
Tiskni článek Sdílej!

Milí maturanti,

v návaznosti na plán MŠMT, který byl postupně zveřejněn v předchozích dvou dnech, Vám sděluji, že od 11. května budeme moci do Vaší přípravy k maturitní zkoušce zahrnout též individuální a skupinové konzultace (zde pravděpodobně maximálně v počtu 15 studentů). Nebudeme se tedy vracet nějak hromadně do školy a už vůbec ne ke klasickému rozvrhu. Ve spolupráci s vyučujícími Vašich maturitních předmětů dáme dohromady harmonogram skupinových, individuálních, případně online konzultací tak, aby Vaše příprava k maturitě běžela co nejefektivněji.

Stejně jako Vy při tom budeme čekat na slíbený manuál MŠMT, jak přesně bude pobyt ve škole organizován z hlediska eliminace zdravotních rizik, stejně jako Vy budeme čekat na konkrétní harmonogram jednotlivých zkoušek státní i profilové části maturitní zkoušky a stejně jako Vy budeme také čekat na to, jak a zda vůbec se ve Vašem případě bude uzavírat klasifikace za druhé pololetí.

Od Vašich vyučujících víme, že se drtivá většina z Vás ke zkoušce zodpovědně připravuje, buďte si jisti, že i my jako škola děláme maximum proto, abyste k maturitě byli dobře připraveni. Pokud se Vaše maximální píle a naše profesní snaha prolnou, pak nelze pochybovat o tom, že obojí se zúročí ve zdárném průběhu celé maturitní zkoušky.

Nezapomínejme ovšem, že vzhledem k výjimečnosti situace, ve které se nacházíme, se můžou všechny plány ze dne na den změnit. Vývoj pochopitelně bedlivě sledujeme a o všech konkrétnějších pokynech a změnách Vás budeme neprodleně informovat. Také Vy sledujte relevantní informační zdroje, odkazy na nejaktuálnější informace MŠMT jsou zde:


Harmonogram uvolňování opatření v oblasti školství
Nejčastější dotazy k aktuálním opatřením ke koronaviru
Jak se připravit na maturitu z domova

Zdravím Vás pěkně!

Hynek Bouchal


 svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara