Mobilní aplikace pro přístup k průběžné klasifikaci
Ikona - FacebookIkona - BakalářiGHB na Instagramu
Obrázek nic  


Vítejte na webu Gymnázia Havlíčkův Brod

  • úspěšně fungujeme 287 let, máme na co navazovat
  • výsledky studentů nás řadí k nejlepším školám v regionu
  • formujeme samostatné a svobodné jedince, kteří se zdárně uplatní v současné společnosti

280 let GHB


Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2022/2023 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

Mobilní aplikace pro přístup k průběžné klasifikaci
18. 12. 2014 (2329 přečtení) | Autor: Mgr. Jiří Rojka | Rubrika: Informace |
Tiskni článek Sdílej!

Výrobce evidenčního programu Bakaláři vydal aplikaci pro mobilní zařízení pro přístup k systému Bakaláři. Rodiče našich studentů tak mohou sledovat aktuální školní informace (průběžné známky, rozvrh, suplování atd.) přímo ve svém mobilu. Aplikace je bezplatná a je určena pro rodiče a žáky, verze pro učitele se připravuje.

Aplikace se jmenuje Bakaláři - žákovská knížka a lze ji nainstalovat pomocí služby Obchod Play. Je použitelná na mobilních zařízeních se systémem Android 4.0 a vyšším. Pomocí této aplikace lze sledovat průběžné známky studentů (na GHB ve třídách 5.A, 6.A, 1.C, 1.D, 2.C, 2.D), aktuální rozvrh včetně suplování, absenci žáka v uplynulém období a řadu dalších informací. V aplikaci lze vytvořit více profilů pro jednotlivé žáky (pokud například chodí na naši školu sourozenci).

Návod pro rodiče žáků GHB: po instalaci je nutné přihlásit se do aplikace. Jako adresu serveru použijte adresu ghb1.hbnet.cz:88/bakaweb/ . Jako přihlašovací jméno a heslo zadejte údaje, které používáte pro přístup do systému přes webové rozhraní. Máte-li u nás více žáků, můžete na záložce Účty vytvořit každému z nich vlastní profil. Více informací o aplikaci najdete na android.bakalari.cz.

V případě problémů s aplikací pište na adresu android@bakalari.cz, popřípadě na adresu rojka@ghb.cz.svislá čára
Gymnázium Havlíčkův Brod
Štáflova 2063
580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 669 330
ghb@ghb.cz

Zřizovatel školy:
Logo Kraje Vysočina

© Copyright GHB 2018 | webmaster Mgr. Jiří Rojka | design webu Tomáš Koťara