20. ročník Memoriálu Moniky Jirákové

Autor: Mgr. Monika Sedláčková <sedlackova(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 12. 04. 2024

Ve čtvrtek 11. 4. 2024 se v tělocvičnách OA a HŠ Havlíčkův Brod uskutečnil jubilejní 20. ročník volejbalového turnaje mixů Memoriál Moniky Jirákové. Turnaje se zúčastnilo šest týmů z okresu Havlíčkův Brod.


Ve čtvrtek 11. 4. 2024 se v tělocvičnách OA a HŠ Havlíčkův Brod uskutečnil jubilejní 20. ročník volejbalového turnaje mixů Memoriál Moniky Jirákové. Turnaje se zúčastnilo šest týmů z okresu Havlíčkův Brod. Naše družstvo, které hrálo ve složení Jan Vacek 7.A, Antonín Pátek 5.A, Matyáš Klaus 1.D, Jáchym Sedláček 1.C, Veronika Valová 7.A, Zuzana Henzlová 7.A, Klára Hůlová 7.A, Ema Pátková 6.A, Jana Papežová 6.A, Anežka Kučírková 6.A a Kristýna Vlachová 6.A, neztratilo během celého turnaje ani set. Naši hráči a hráčky ve skupině nejprve porazili Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou a SZŠ a VOŠZ B Havlíčkův Brod a tím si zajistili postup přímo do finálového zápasu.

O putovní pohár se tedy naše družstvo utkalo s týmem A SZŠ a VOŠZ Havlíčkův Brod. Přítomní diváci doufali ve vyrovnaný boj, který se ovšem nekonal. Všech jedenáct hráčů a hráček GHB na hřišti zcela dominovali a již po sedmé v řadě vybojovali první místo a navrátili putovní pohár Moniky Jirákové zpět na naši školu.

Doslova sladkou třešničkou na vítězství byl čokoládový dort, který upekli studenti OA a HŠ Havlíčkův Brod. Volejbalistům a volejbalistkám GHB gratulujeme k výhře a k předvedeným výkonům a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.