GHB nav: Školní navigace

Autor: Ing. Adam Ferencz <ferencz(at)ghb.cz>, Téma: Informatika (ICT), Vydáno dne: 04. 04. 2024

Naše gymnázium s radostí představuje novou webovou aplikaci vyvinutou studentem oktávy, Vojtou Voldřichem. Projekt GHB nav umožňuje snadnou navigaci po prostorách školy a momentálně prochází veřejným testováním.

Naše gymnázium s radostí představuje novou webovou aplikaci vyvinutou studentem oktávy, Vojtou Voldřichem. Projekt GHB nav umožňuje snadnou navigaci po prostorách školy a momentálně prochází veřejným testováním. Aplikace je k dispozici na adrese mapa.ghb.cz.

Studenti a učitelé, ale i návštěvníci školy, kteří hledají konkrétní učebny a místnosti ve škole, mohou využít tuto webovou aplikaci k usnadnění orientace v budově. V první polovině dubna budou po škole rozmístěny QR kódy, které po naskenování telefonem umožní rychlý přístup k mapě s vyznačeným startovním bodem.

Vyzýváme uživatele, aby se podíleli na testování a poskytli zpětnou vazbu. Případné chyby nebo návrhy na zlepšení lze hlásit prostřednictvím e-mailu na adrese autora projektu vojvo@post.cz nebo osobně. Klíčovým momentem pro ověření funkčnosti GHB nav budou dubnové rodičovské schůzky, po kterých by měl projekt opustit testovací fázi. Tento článek slouží jako informační zdroj pro všechny zainteresované a podporuje aktivní účast na zdokonalení tohoto inovativního nástroje.


Ukázkový QR kód - učebna oktávy
QR kód, U8A (učebna oktávy)