Další zlato - SUBTERRA CUP

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 12. 11. 2023

Světlá nad Sázavou, 10. listopadu 2023 - Gymnázium Havlíčkův Brod může oslavit další zářný sportovní triumf, když jeho florbalové družstvo zvítězilo v okresním kole florbalového turnaje. Toto vítězství představuje nejen významný sportovní úspěch, ale odráží i práci jednotlivých hráčů, jejich nasazení a vynikajícího týmového ducha.Světlá nad Sázavou, 10. listopadu 2023 - Gymnázium Havlíčkův Brod může oslavit další zářný sportovní triumf, když jeho florbalové družstvo zvítězilo v okresním kole florbalového turnaje. Toto vítězství představuje nejen významný sportovní úspěch, ale odráží i práci jednotlivých hráčů, jejich nasazení a vynikajícího týmového ducha.

Soutěž přinesla náročné zápasy, kde se týmy střetly v boji o postup do dalšího kola. Tým Gymnázia Havlíčkův Brod však dokázal překonat všechny výzvy a všechna utkání dovedl do vítězného konce.

Vítězství v okresním kole florbalového turnaje znamená postup Gymnázia Havlíčkův Brod do dalšího kola této soutěže. Tým má před sebou další výzvy a bude bojovat o pokračování v této prestižní soutěži. Budeme sledovat jejich nadcházející výkony v dalším kole turnaje a doufáme, že budou pokračovat ve svém úspěšném tažení.

Celému týmu právem náleží gratulace a poděkování za reprezentaci gymnázia.