Co dělají, když nešprtají?

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 06. 10. 2023

Gymnázium Havlíčkův Brod je místem, kde studenti získávají nejen vzdělání, ale také si najdou čas na rozvíjení svých zájmů a nevšedních aktivit. Na gymnáziu, které se nachází v našem městě, to platí dvojnásob. Žáci této školy jsou zapálení pro různé aktivity, příkladem může být závodní motoracing, kterému se věnuje David Hencl.


 Gymnázium Havlíčkův Brod je místem, kde studenti nejen získávají vzdělání, ale také si najdou čas na rozvíjení svých zájmů a nevšedních aktivit. Na gymnáziu, které se nachází v našem městě, to platí dvojnásob. Žáci této školy jsou zapálení pro různé aktivity, příkladem může být závodní motoracing, kterému se věnuje David Hencl (FB).

 Náš talentovaný student, má na své straně podporu renomované firmy Roháč & Fejta. Tato společnost nejenže významně přispívá k financování Davidových závodních aktivit, ale také mu poskytuje technickou podporu a moderní vybavení, které mu pomáhá dosáhnout vynikajících výsledků. A nejedná se o jediného sponzora, ale je jich celá řada (např. Bonmoto a další).

David Hencl se stal vícemistrem České republiky pro rok 2023 v kategorii PITBIKE a dosahuje skvělých úspěchů na soutěžích v motoracingu s mezinárodní účastí. V souvislosti s přechodem na jiný typ motocyklu se nedávno zúčastnil mezinárodního závodu na Velké ceně Bohumila Staši v Brně, kde ukázal svůj talent a odhodlání.

Davide, ať se ti vše daří nejen ve sportovní oblasti. Doufáme, že tento zajímavý příběh našeho studenta Vás inspiroval k tomu, abyste také rozvíjeli své koníčky a zájmy, bez ohledu na to, jak neobvyklé mohou být.