Adaptační kurz prvních ročníků - stručné informace

Autor: Mgr. Lucie Doležalová <dolezalova(at)ghb.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 30. 08. 2023

V pondělí 4. září 2023 odjedou první ročníky čtyřletého a osmiletého cyklu na dva dny, jejichž náplň bude směřovat k poznání a položení tak základů dobrých kolektivů...

Informace pro studenty čtyřletého cyklu

Studenti tříd 1.C a 1.D odjedou po první třídnické hodině přímo od školy autobusem do rekreačního střediska Naděje ve Svratouchu. Do školy si tedy vezměte s sebou vše, co si budete chtít vzít s sebou, sbalené v úměrně velkém batohu. Nezapomeňte na podepsaný souhlas zákonného zástupce s účastí na adaptačním kurzu, průkaz zdravotní pojišťovny, spací pytel, boty sportovnějšího charakteru, rezervní oblečení, hygienické potřeby, psací potřeby a blok a případně něco na opékání k táboráku. Začíná se obědem a končí se druhý den opět obědem. Do Havlíčkova Brodu se vracíme v úterý cca ve 14 hodin.

 

Informace pro studenty osmiletého cyklu

Sraz všech studentů třídy 1.A je v 9.15 před budovou školy (odjezd autobusem v 9.30). Kurz se uskuteční v rekreačním areálu Zbraslavice, začíná se obědem a končí se druhý den snídaní (bezlepkové pečivo na snídani si žáci musí vzít s sebou). Ubytování bude v apartmánech, není tedy třeba žádný spací pytel nebo karimatka. Návrat do školy je v úterý cca ve 12 hodin. S sebou si vezměte sportovní oblečení a obuv, pláštěnku, hygienické potřeby a malé kapesné (v areálu je bufet), šátek na zavázání očí (na jednu hru). Nezapomeňte na průkaz zdravotní pojišťovny.

 

Na viděnou se těší třídní učitelé Bohdana Bencová, Lucie Doležalová a Aleš Novák.