Jungle Run – když sport pomáhá

Autor: studenti GHB <>, Téma: Různé, Vydáno dne: 22. 06. 2023

Dne 20. května se v parku Budoucnost v Havlíčkově Brodě v rámci studentského majálesu konal charitativní Jungle Run na podporu čtyřletého Tadeáška.

Dne 20. května se v parku Budoucnost v Havlíčkově Brodě v rámci studentského majálesu konal charitativní Jungle Run na podporu čtyřletého Tadeáška. Trasa běhu byla rozdělena do dvou částí, jedné kratší pro děti a druhé delší pro dospělé. Na obou trasách se nacházely různé překážky, které prověřily nejen fyzickou, ale i mentální zdatnost všech soutěžících. Dospělí účastníci běhu se museli vypořádat například s kluzkou plachtou, bazénem plným bahna nebo záludnými otázkami, zatímco pro děti byly připraveny vodní balonky, házení míčků na terč, zábavné hádanky nebo přecházení dřevěné kladiny.

Všichni soutěžící trasu statečně zvládli a Tadeáškovi byl nakonec předán dar v hodnotě 20 000 Kč, který bude využit na didaktické pomůcky potřebné pro jeho léčbu. K rozhodnutí darovat výtěžek běhu právě Tadeáškovi jsme dospěli po konzultaci s Oblastní charitou Havlíčkův Brod, které bychom tímto také chtěli poděkovat za spolupráci při organizaci.

Kateřina Sedmíková, 2.C

 

jungle_run
jungle_run
jungle_run

jungle_run
jungle_run
jungle_run
jungle_run