7. ročník setkání absolventů a současných studentů gymnázia

Autor: Mgr. Ondřej Láska <laska(at)ghb.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 09. 02. 2023

V pátek 10. 2. 2023 se uskuteční 7. ročník „Setkání absolventů a současných studentů gymnázia“. Podobně jako v minulých letech se akce těší velkému ohlasu. Zúčastní se jí cca šedesát absolventů školy. V textu najdete jejich seznam i podrobnější harmonogram akce.

V pátek 10. 2. 2023 se uskuteční 7. ročník „Setkání absolventů a současných studentů gymnázia“.

Podobně jako v minulých letech se akce těší velkému ohlasu. Zúčastní se jí cca šedesát absolventů školy. V textu najdete jejich seznam i podrobnější harmonogram akce.

Setkání proběhne v pěti učebnách ve třetím patře gymnázia, kde absolventi představí své studijní obory, zkušenosti s přijímacím řízením a samotným studiem, případně přechod do pracovního procesu a jejich současné zaměstnání. Následovat bude diskuse se studenty. Po ukončení setkání bude následovat tradiční neformální společenské posezení. Letos proběhne opět v budově školy od 13:00 do 18:00 a bude zde připraveno občerstvení formou rautu. Pro jakékoli informace je možné se obrátit na email laska@ghb.cz či na facebookový profil koordinátora akce Mgr. Ondřeje Lásky.

Kdyby se náhodou stalo, že někdo z absolventů objeví u svého jména jakoukoli chybu či se v seznamu nenašel, tak se jedná o ztrátu v překladu z jazyka excel(lentního) do jazyka Lásky :-)). V tom případě ať se dotyčný nezlobí a neprodleně se ozve, aby mohla být zjednána náprava. V záplavě nabídek účasti se dalo velmi lehce ztratit.

K dispozici je jmenný seznam absolventů a jejich oborů a pracovních zkušeností.

 

Harmonogram setkání s absolventy únor 2023