Krajské kolo ekologické olympiády – kvintáni nám udělali radost

Autor: RNDr. Marie Vlková <vlkova(at)ghb.cz>, Téma: Biologie, Vydáno dne: 18. 11. 2021

Minulý týden (10. až 12. 11. 2021) se v pěkném prostředí na Chalupě na Bělici kousek od obce Kaliště uskutečnilo krajské kolo ekologické olympiády. Letošní téma bylo Obnova krajiny – rekultivace lesů. Naši školu úspěšně reprezentovala trojice chlapců z 5.A.

Minulý týden (10. až 12. 11. 2021) se v pěkném prostředí na Chalupě na Bělici kousek od obce Kaliště uskutečnilo krajské kolo ekologické olympiády. Letošní téma bylo Obnova krajiny – rekultivace lesů.

Naši školu reprezentovala trojice chlapců z 5. A – Matěj Fridrich, Miroslav Krpálek a Matěj Šedý. Ač se kluci této soutěže zúčastnili poprvé a patřili mezi nejmladší, podařilo se jim obsadit skvělé čtvrté místo.

Bylo krásné se po roce distanční výuky i distančního soutěžení zase sejít a v kolektivu si zasoutěžit tak jako před dobou covidovou. To znamená v týmu vypracovat zadaný terénní úkol, ukázat své vědomosti a dovednosti v testu, poznávačkách a v malé maturitě. Myslím, že si to všichni jaksepatří užili. Odjížděli jsme se slovy: "A za rok znovu a budeme ještě lepší!"

Tak se budeme těšit a držet palce!

EO 21-2
EO 21-3
EO 21-1