Inspirujte se Martinovým vítězstvím a zapojte se do nového ročníku fotosoutěže

Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková <simunkova(at)ghb.cz>, Téma: Olympiády a soutěže, Vydáno dne: 16. 02. 2021

Celostátní fotosoutěž Příroda objektivem pořádaná spolkem Mladí ochránci přírody má čtyři kola a pokrývá všechna roční období. Zapojit se můžete jak do jednotlivých kol, tak i do celoročního hodnocení. Termín pro odeslání maximálně 3 fotek do prvního kola se blíží. Jaká témata přináší jubilejní 10. ročník? Inspirujete se Martinem Černým, který loňský ročník vyhrál?
Martin Černý - Přírodní kapka akvarelu


Celostátní fotosoutěžPříroda objektivem pořádaná spolkem Mladí ochránci přírody má čtyři kola a pokrývá všechna roční období. Zapojit se můžete jak do jednotlivých kol, tak i do celoročního hodnocení. V závěrečných odkazech si můžete přečíst o našich úspěšných fotografech z předchozích let.

Ani v uplynulém roce někteří nelenili a tak čerstvou zprávou je, že Martin Černý zvítězil v celoročním hodnocení kategorie B! Gratulujeme! (výsledky za rok 2020).

Vyhlášená témata

Tvary přírody
… co přírodní prvek (strom, brouk, oblak,...) to nějaký tvar – některé jsou však natolik zajímavé, zvláštní, poutavé, neobvyklé, jedinečné,... že se musí zaznamenat pro další generace

Černá a bílá
… jaro a podzim, oheň a voda, světlo a stín, život a smrt, vedro a mráz,... příroda je plná protikladů...

Více o soutěži a pravidlech najdete na webu soutěže

Uzávěrky jednotlivých kol