Výzva absolventům – 5. ročník setkání absolventů se studenty

Autor: Mgr. Ondřej Láska <laska(at)ghb.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 06. 01. 2020

5. ročník tradiční akce, která se tentokrát uskuteční v pátek 24. ledna 2020.

Navazujíce na předchozí setkání bývalých a současných studentů gymnázia zdvořile vyzýváme všechny naše absolventy, kteří mají chuť se podělit o svou studijní či pracovní zkušenost, aby se zúčastnili 5. ročníku akce, která se tentokrát uskuteční v pátek 24. ledna 2020.

Setkání bude probíhat mezi 9.00 - 13.40 a ze strany studentů se ho zúčastní studenti sexty A, septimy A, 2.C, 2.D, 3.C a 3.D. Informace o vysokoškolském studiu a následném pracovním uplatnění ze strany absolventů jsou pro současné frekventanty školy velmi užitečné při rozhodování o budoucím profesním směřování.

Setkání proběhne tradiční formou:

Každý absolvent během cca 10 minut představí svůj studijní obor, zkušenosti s přijímacím řízením a samotným studiem, případně přechod do pracovního procesu a své současné zaměstnání. Po ukončení setkání nabízíme absolventům krátkou prohlídku školy a již tradiční neformální společenské posezení.

Koordinátorem akce je Mgr. Ondřej Láska, zájemci z řad absolventů, nechť se mu co nejdříve ozvou na email: ghb.setkaniabsolventu@gmail.com, či na jeho facebookový profil do zpráv.

Setkání je otevřeno všem absolventům. A zároveň srdečně zveme všechny současné studenty i profesory školy!!!