Den otevřených dveří: vesmír a přijímačky nanečisto

Autor: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D. <bouchal(at)ghb.cz>, Téma: Přijímací řízení, Vydáno dne: 30. 10. 2019

Gymnázium Havlíčkův Brod připravuje na středu 13. listopadu v rámci dne otevřených dveří mimořádnou ochutnávku zážitkové výuky, která bude tentokrát inspirována tématem "vesmír" a ponese se v duchu motta: Gymnázium Havlíčkův Brod je malý krok pro studenta, velký pro budoucího vysokoškoláka. Na své si při tom všem přijdou i zájemci o přijímačky nanečisto.

Gymnázium Havlíčkův Brod připravuje na středu 13. listopadu v rámci dne otevřených dveří mimořádnou ochutnávku zážitkové výuky, která bude tentokrát inspirována tématem "vesmír" a ponese se v duchu motta: Gymnázium Havlíčkův Brod je malý krok pro studenta, velký pro budoucího vysokoškoláka.  Na své si při tom všem přijdou i zájemci o přijímačky nanečisto.

Dopolední program proběhne mezi 8.00-13.00, je určen především návštěvníkům ze základních škol a zahrnuje zážitkovou výuku v učebně robotiky, badatelském centru, laboratořích fyziky, chemie, ateliéru výtvarné výchovy a ve stylovém Kennedyho vesmírném středisku. Zájemci z řad veřejnosti se na dopolední komentované prohlídky mohou hlásit na mailu bouchal@ghb.cz.

Odpolední program začíná ve 13.00 hodin a je volně přístupný. I zde na všechny návštěvníky čeká pestrá směsice aktivit a atrakcí, které v nejbližší době zveřejníme na plakátu pod tímto článkem.

Přijímací zkoušky nanečisto startují v 15.00, jsou otevřeny všem zájemcům, není při tom podstatné, zda chtějí studovat na našem gymnáziu, či na jiné střední škole.

 

dod
dod