Ohlédnutí za PRIMA TÝDNEM očima studentů a pár fotografií k tomu

Autor: Mgr. Michaela Kocmanová <kocmanova(at)ghb.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 17. 09. 2019

Škola už se rozjela naplno, ale primáni stále ještě vzpomínají na první týden, který byl plný všedních i nevšedních zážitků. Posuďte sami.

Škola už se rozjela naplno, ale primáni stále ještě vzpomínají na první týden, který byl plný všedních i nevšedních zážitků. Posuďte sami.

Prima týden byl opravdu prima. Díky tomu, že jsme nemuseli sedět ve školních lavicích, jsem mohl lépe poznat své nové spolužáky a zažít s nimi spoustu legrace. Rád budu vzpomínat na pasování na gymnáziu ve školní tělocvičně. (Eliáš Poustka)

Nejvíce mě bavil výlet do areálu Beruška, konkrétně dvě únikové hry, ale moc mě nebavilo zařizovat dokumenty. (Vojtěch Trachtulec)

Tento týden jsme si užili (nebo nevím, jak ostatní, ale já jo). Bylo to dost dobře naplánované, počasí výborné, zábava za 1*, organizátoři 1*, jen škoda, že jsme holkám neoplatili jednu věc, a to že nás zasypaly hlínou!!! (Antonín Pátek)

Na Prima týdnu se mi nejvíc líbil výlet do tábora Beruška. Na tento týden nikdy nezapomenu. (Lucie Brigantová)

Prima týden nás hodně pobavil a určitě i překvapil. Hodně jsme se dozvěděli a doufám, že se nám tady bude líbit v dobrém i ve zlém. (Matěj Pavliš)

Prima týden se mi líbil, poznal jsem prostředí gymnázia, seznámil jsem se s novými spolužáky a dobře se bavil. (Ondřej Vlk)