Letní sportovní kurz - Voda

Autor: Mgr. Gabriela Kučírková <kucirkova(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 27. 08. 2019

Ahoj vodáci, sportovní kurz se blíží a tak je třeba připomenout důležité informace a vše, co vodák nesmí nechat doma :)

Sraz všech účastníků vodáckého kurzu je 2. 9. v 8:00 v malé tělocvičně gymnázia. Při nástupu na kurz musí každý předložit dokumenty nutné k absolvování kurzu (kartičku pojištěnce, občanský průkaz, obálku, která bude obsahovat potvrzení o bezinfekčnosti, očkovací průkaz a potvrzení o plaveckých dovednostech). Obálka s dokumentací nebude zalepená (abychom mohli zkontrolovat, zda obsahuje obě potvrzení) a na ní bude jméno studenta a kontakt na zákonného zástupce studenta. Po kontrole obálku zalepíme a přístup k ní bude mít pouze lékař kurzu. 

Předpověď počasí na příští týden je zatím velmi proměnlivá a proto doporučujeme vybavit se spíše teplým oblečením (hlavně na noc). Dále doporučujeme s sebou zabalit opravdu velkou svačinu na první den a kapesné na obědy, které budou probíhat vždy v průběhu plavby. 

Sbalte se tak, aby se vše vešlo do vodáckého barelu. Spacáky, karimatky a stan pojede po souši. Všichni budou vybaveni vhodnou obuví do vody a rychleschnoucím oblečením. Nikdo nezapomene pláštěnku. Budeme si vařit, takže všichni budou vybaveni základním nádobím (neberte servis po babičce ale praktické věci do přírody).

Nikdo si nezapomene dobrou náladu a hlavně odhodlání přežít a hlavně si kurz jak se patří užít!!!!

 

V případě dotazů nebo pochybností mne neváhejte kontaktovat na telefonním čísel 728 464 024. 

Gabriela Kučírková